Safety 1st
Małe ochraniacze
Małe akcesoria zabezpieczające

Są w domu takie miejsca, które chcesz utrzymać poza zasięgiem dziecka. Miejsca, w których znajdują się potencjalnie niebezpieczne przedmioty, powinny być ukryte w celu zabezpieczenia ich przed dziećmi. Spraw, aby twój dom był bezpieczny, począwszy od kuchni, poprzez salon, aż do łazienki, dzięki akcesoriom zabezpieczającym.

Małe ochraniacze

Zamki i zatrzaski

Ogranicz dostęp małych dzieci do szafek i szuflad. Drzwi do szaf i szuflady łatwo mogą przyciąć małe paluszki. Po postu zamontuj zamki na zewnątrz lub wewnątrz szafy bądź szuflady, którą chcesz zabezpieczyć. Montaż zamków w szafie sprawi, że żywność, noże kuchenne i detergenty będą poza zasięgiem dzieci.

Małe ochraniacze

Narożniki i krawędzie

Kiedy Twoje dziecko zaczyna chodzić, zaczyna również poznawać dom. Nauka chodzenia oznacza kolejne upadki i stawanie na nogi. Zwiększa to prawdopodobieństwo uderzenia główką o stolik czy wyspę kuchenną. Zapobiegnij uderzeniom i siniakom u dziecka.

Małe ochraniacze

Zabezpieczenia gniazdek

Gniazdka i przewody elektryczne muszą być zabezpieczone przed dziećmi, aby uniknąć przypadkowego porażenia prądem lub potknięcia o przewód. Zadbaj o bezpieczeństwo dziecka, trzymając małe paluszki z dala od gniazdek elektrycznych. Przejrzyj nasze zabezpieczenia gniazdek.

Małe ochraniacze

Drzwi i okna

Wszystkie dzieci lubą bawić się drzwiami. Bujają się na nich, wydając radosne dźwięki. Chroń swoje dzieci przed przytrzaśnięciem palców drzwiami lub oknem. Zobacz nasze zabezpieczenie palców.

 

Gdzie kupić

Nasi sprzedawcy powiedzą Ci wszystko, co warto wiedzieć o wszystkich naszych produktach i usługach. Dla Twojej wygody większość naszych sprzedawców świadczy również usługi online — możesz przeszukiwać, wybierać i zamawiać w zaciszu domowym.

Safety 1st
Katalog
Twoje dziecko chce poznawać świat! Chcesz zapewnić dziecku bezpieczeństwo, kiedy odkrywa domowe zakamarki? Możemy pomóc Ci chronić je od urodzenia aż do czasu, gdy zacznie raczkować i chodzić, dzięki poradom dotyczącym bezpieczeństwa w domu, pomysłom chroniącym przed częstymi zagrożeniami i pełnemu asortymentowi produktów zapewniających bezpieczeństwo. Zacznijmy od zabezpieczenia domu.