Safety 1st
Bramki
Bezpieczne przemieszczanie się

Kiedy dziecko zaczyna samodzielnie poznawać otaczający świat, nadchodzi moment na zamontowanie kilku bramek zabezpieczających. Są potrzebne na górze i na dole schodów, aby powstrzymać malucha przed dostaniem się w inne niebezpieczne miejsca. 

Safety 1st oferuje szeroki asortyment bramek, w tym rozporowych i montowanych do ściany. Łatwo i bezpiecznie dopasuj bramkę do szerszych przestrzeni dzięki rozszerzeniom bramki.

Rozpórka w kształcie litery U

Bramki

Ramy w kształcie litery U są wygodne podczas codziennego użytkowania dzięki szerokiemu przejściu bez poprzeczki i prostemu mechanizmowi otwierania i zamykania. Są łatwe do montażu bez użycia narzędzi i dają większą elastyczność podczas okazjonalnego użytkowania. Wymiary można zmienić dzięki dodaniu rozszerzeń.

Rozpórka w kształcie litery U

Rozszerzenia do bramki

Łatwo i bezpiecznie dopasuj bramkę dla dzieci do szerszych przestrzeni dzięki rozszerzeniom. Do bramek: Flat Step, Auto Close, a także do Easy Close Metal i Essential Metal. 

Aby uniknąć zniszczenia schodów użyj akcesorium Y-spindle. 

Bramki montowane do ściany

Bramki dla dzieci montowane do ściany są idealne do umieszczenia na szczycie schodów: otwieranie w jedną stronę może pomóc w uniknięciu upadków ze schodów, a poza tym nie mają poprzeczki, o którą można się potknąć. Poza tym bramki montowane do ściany zostały stworzone do długiego użytkowania. Nie wymagają stosowania rozszerzeń.

Safety 1st
Flat Step

Brak zagrożenia potykaniem się na szczycie schodów.
 

  • Wyjątkowo bezpieczna, płaska poprzeczka pozwala uniknąć potykania się na szczycie schodów
  • Łatwy montaż bez konieczności wiercenia. Rama w kształcie litery U jest wyjątkowo wytrzymała.
  • Wskaźnik wizualny Secure Tech® wskazuje, że bramka jest dobrze zablokowana na swoim miejscu
Safety 1st
Auto Close

Oryginalna bramka zabezpieczająca Auto Close.
 

  • Wyjątkowo bezpieczna: wskaźnik wizualny SecureTech® zapewnia, że bramka jest dobrze zamknięta. Opcja podwójnej blokady. Otwieranie w jednym lub dwóch kierunkach dla dodatkowego bezpieczeństwa.
  • Wygoda: otwieranie jedną ręką. Rzeczywiste automatyczne zamykania bez względu na odchylenie podczas otwierania. Bardzo szerokie przejście.
  • Szybki i łatwy montaż: dopasowanie w 4 punktach nacisku. Formowana śruba ułatwia instalację i przykręcanie bramki w przypadku jej obluzowania.
Safety 1st
Easy Close Metal

Bramka dla dzieci — łatwa do obsługi przez rodziców, ale trudna do sforsowania przez dziecko!
 

  • Łatwa w użyciu: otwieranie jedną ręką; system łatwego zamykania; bardzo szerokie przejście.
  • Szybki i łatwy montaż: 4-punktowe mocowanie rozporowe. Wbudowana śruba ułatwia instalację i przykręcanie bramki w przypadku jej obluzowania.
  • Najwyższy poziom bezpieczeństwa: SecureTech®; opcja podwójnej blokady; otwieranie w jednym lub dwóch kierunkach zapewnia jeszcze większy poziom bezpieczeństwa.

Gdzie kupić

Nasi sprzedawcy powiedzą Ci wszystko, co warto wiedzieć o wszystkich naszych produktach i usługach. Dla Twojej wygody większość naszych sprzedawców świadczy również usługi online — możesz przeszukiwać, wybierać i zamawiać w zaciszu domowym.

Safety 1st
Katalog
Twoje dziecko chce poznawać świat! Chcesz zapewnić dziecku bezpieczeństwo, kiedy odkrywa domowe zakamarki? Możemy pomóc Ci chronić je od urodzenia aż do czasu, gdy zacznie raczkować i chodzić, dzięki poradom dotyczącym bezpieczeństwa w domu, pomysłom chroniącym przed częstymi zagrożeniami i pełnemu asortymentowi produktów zapewniających bezpieczeństwo. Zacznijmy od zabezpieczenia domu.