Informacje o Safety 1st

Naszym głównym priorytetem w Safety 1st jest dostarczenie inteligentnych rozwiązań, które zapewnią dziecku bezpieczeństwo podczas odkrywania świata. Sadzimy, że gdy rodzice są pewni, że ich dzieci są bezpieczne, mogą one poznawać go bez ograniczeń. W dobrze zabezpieczonym domu musisz martwić się tylko o wycieranie płynów rozlanych podczas zabawy!

Twoje dziecko jest naszym priorytetem, a odkrywanie świata pozwala mu się rozwijać, dlatego w Safety 1st oferujemy pełen zakres urządzeń do stosowania w domu i na zewnątrz, które wspierają rozwój i zapewniają Ci spokój ducha.

Nasza historia

Marka Safety 1st została stworzona w Stanach Zjednoczonych w 1984 r. dzięki osobistym doświadczeniom i marzeniom jednego człowieka — Michaela Lernera — dotyczącym zachowania bezpieczeństwa dzieci zwłaszcza podczas podróży samochodowych. Oryginalna naklejka „Baby on board”, którą sprzedawała wtedy marka, nadal jest bestsellerem.

Pod koniec lat 80. Michael Lerner uświadomił sobie, że coraz większym problemem rodziców jest utrzymanie bezpieczeństwa dziecka w domu, a asortyment produktów służących do tego celu w sklepach z narzędziami czy artykułami dla dzieci był niewielki. Wtedy stworzył pełen wachlarz produktów służących do ochrony dziecka, począwszy od osłon gniazdek i zamków do szuflad, a także akcesoriów dla niemowląt do stosowania w domu i poza nim.

Michael Lerner stale koncentrował się na tworzeniu innowacyjnych produktów wysokiej jakości, które były wygodne dla rodziców. Czy to podczas ulepszania istniejących produktów, czy tworzenia nowych, dzięki pomocy zatrudnionych przez siebie ekspertów, zawsze był oddany tworzeniu inteligentnych rozwiązań do stosowania w domu i poza nim. Dzięki temu powstał szeroki asortyment produktów o wysokiej jakości do wszelkich zastosowań: od kąpieli po bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem.

W roku 2000 firma dołączyła do Dorel Group i kontynuowała ekspansję w Europie. Oferuje teraz jeszcze bogatszą kolekcję bezpiecznych i inteligentnych produktów dla dzieci na całym świecie — stacjonarnie i online. W asortymencie znajdują się produkty dla bezpieczeństwa w domu, wyposażenia domu, do higieny i pielęgnacji, wózki i foteliki.

Nasze wartości

Po narodzinach dziecka instynktownie chcesz je rozpieszczać i chronić. Chcesz owinąć je ochronnym kokonem dzięki bezpiecznemu, wygodnemu wózkowi i wielu miękkim zabawkom.

Po 4–6 miesiącach zauważasz, jak bardzo zmieniło się Twoje dziecko. I Ty też: teraz chcesz wspierać jego własne odkrycia i przedstawiać je światu. Zacznie poznawać pokarmy inne niż mleko, siadać i korzystać z krzesełka do karmienia. Twój mały odkrywca chce dotykać, chwytać i smakować każdą nową rzecz, którą zobaczy. Będzie raczkować, wyciągać rękę i zanim się obejrzysz — zacznie chodzić!

Uważamy, że naszym zadaniem jest pomóc rodzicom w skupieniu się na pomaganiu dziecku w dokonywaniu własnych odkryć. Właśnie dlatego tworzymy proste, inteligentne rozwiązania dla bezpieczeństwa dziecka i spokoju ducha rodziców. Nasze produkty są dostosowane do każdego etapu rozwoju dziecka: od noworodków do raczkujących i samodzielnie chodzących maluchów. Pragniemy, aby Twoje dzieci odkrywały dom, wiedząc, że ich małe palce i główki są bezpieczne!

Eksperci Safety 1st koncentrują się na pomaganiu rodzicom we wspieraniu odkrywania świata przez ich dzieci poprzez regularne wprowadzanie przemyślanych innowacji. W domu i poza nim — nasze produkty są inteligentne i wygodne dla rodziców, a przede wszystkim naprawdę bezpieczne dla dzieci. I co więcej, nie musisz rezygnować z dobrego stylu i designu.

Dzięki Safety 1st Twoje dziecko może bezpiecznie poznawać świat!